Mając na uwadze dzisiejszą sytuację, nieustannie myślimy o tym jak możemy wspierać naszych stałych klientów. W związku z tym wspólnie z naszymi dostawcami wypracowaliśmy wyjątkową ofertę dla pracowników na home office.

Chcielibyśmy, aby każdy w tym trudnym czasie mógł choć przez chwilę poczuć się jak w biurowej kuchni i mieć pod ręką wygodny kompaktowy ekspres z najlepszą włoską kawą. Oferta dotyczy kompaktowego ekspresu Ophelia oraz włoskiej kawy na saszetki BIO!

Zasady są proste!

Wypróbuj nasz rozwiązanie, a jak Ci się nie spodoba, możesz zrezygnować w każdej chwili! W ramach powyższej oferty otrzymujesz ekspres gratis przy zakupie minimum 150 sztuk saszetek raz na 2 miesiące. Z ekspresu korzystasz bezpłatnie, dopóki zamawiasz kawę. Jeśli zechcesz zrezygnować z dalszej współpracy daj nam znać przed końcem drugiego miesiąca i po prostu odeślij nam ekspres. 

Ekspres do kawy Ophelia jest maszyną, która została wyprodukowana we Włoszech, przez wyspecjalizowanych rzemieślników, którzy poświadczają i gwarantują produkcję, montaż i indywidualne testy każdego z komponentów. Włoski kunszt i gwarancja “made in italy” wyraźnie różnicują wydajność naszych maszyn i ich niezawodność w czasie.

Saszetka SPIC bio to pojedyncza porcja kawy mielonej. Sprasowana kawa zamknięta jest w dwóch warstwach bibuły filtracyjnej. Saszetka to najbardziej naturalne rozwiązanie, by móc wydobyć z kawy to co najlepsze oraz cieszyć się napojem wysokiej jakości. Trójkątny kształt był zaprojektowany, aby poprawić smak i aromat podczas parzenia kawy: kiedy woda przepływa przez saszetkę uzyskuje doskonałą infuzję, maksymalnie wykorzystując całą zawartości kawy w saszetce. Zapach i aromat są zachowane, dzięki hermetycznym opakowaniom.

Zapraszamy serdecznie do rezerwacji ekspresów na: info@elasticrent.pl

 

#zostańwdomu i delektuj się najlepszą włoską kawą!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń