Kawa z mlekiem? Bardzo chętnie!

W ciągu ostatnich 10 lat spożycie kawy w Polsce wzrosło o ponad 80%. Słynny statystyczny Polak wypija jej już 3 kg rocznie – uogólniając, to około 1 filiżanka dziennie. A jakie kawy pijemy najchętniej? Od lat najczęściej wybieraną kawą jest caffe latte. Niezmienną popularnością cieszą się cappuccino i inne kawy o delikatnym mlecznym smaku. W automatycznym ekspresie do kawy możemy sami przygotować napoje ze spienionym mlekiem, które co raz częściej dorównują dziełom baristów.

Kto to wyczyści?

Jednakże zmorą chyba wszystkich posiadaczy profesjonalnych automatów do kawy jest codzienne czyszczenie ekspresu z pozostałości po mleku na koniec dnia. Zazwyczaj jest to dość skomplikowany proces, wymagający dodatkowych naczyń, rozrabiania płynów, podstawiania, przestawiania, rozbrajania maszyny i tym podobnych akrobacji… Każdy, kto choć raz tego doświadczył może potwierdzić jak uciążliwy jest to proces.

A gdyby tak ekspres czyscił się sam?

Twoje marzenia o samoczyszczącym się ekspresie właśnie się spełniły! Firma HLF Italian Design, wychodząc naprzeciw najbardziej wymagającym klientom, stworzyła ekspres idealny. Model HLF 2700 posiada wbudowany pojemnik na detergent oraz system automatycznego czyszczenia się maszyny na koniec dnia, bez konieczności angażowania personelu. Jest to pierwsze tego typu rozwiązanie na rynku, stworzone z myślą o wygodzie naszych klientów.

Jak to zrobić?

Zaplanowanie codziennego czyszczenia jest bardzo proste! W menu programujesz w jakie dni i o której godzinie chcesz, żeby ekspres wyczyścił się sam, zapisujesz ustawienia i cieszysz się świętym spokojem! Co więcej, maszyna uruchomi czyszczenie w danym dniu tylko, jeśli zostanie przygotowana kawa mleczna. Jeśli ekspres nie przygotuje żadnego napoju z mlekiem, tego dnia czyszczenie systemu mlecznego nie zostanie uruchomione. Proste, prawda?

Czyszczenie odbywa się całkowicie wewnątrz maszyny, co sprawia, że żadna ingerencja człowieka nie jest tu potrzebna.

A co oprócz self cleaning?

Ekspres HLF 2700 to profesjonalna maszyna wyposażona w nowoczesny system spieniania mleka dostarczający idealną piankę w napojach mlecznych. Zintegrowany system czyszczący zapewnia zawsze najwyższą jakość pianki i maksymalną higienę dzięki przepłukiwaniu przewodów mlecznych po każdym przygotowanym napoju. Dzięki temu jakość przygotowanej kawy będzie zawsze na najwyższym poziomie!

 

Ekspres do kawy HLF 2700 posiada również 2 pojemniki na napoje instant, co pozwala na przygotowanie kaw smakowych lub napojów takich jak gorąca czekolada.

Elegancki ekspres dostępny w jest w 4 kolorach. Sprawdzi się idealnie w centrach konferencyjnych, biurach, na stacjach paliw, salach weselnych czy kącikach kawowych.

Czy HLF 2700 to ekspres idealny?

Naszym zdaniem tak!

 

Czy ekspres może czyścić się sam? Poznaj HLF 2700!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń