Kawa na evencie?

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem firmy, sprzedawcą czy organizatorem wydarzeń, musisz upewnić się, że wydarzenie, które organizujesz przebiegać będzie sprawnie i efektywnie aż do ostatniego szczegółu. Zapewniasz swoim gościom ​​miejsce najwyższej klasy, muzykę, która wprowadzi ich w dobry nastrój, wyśmienite jedzenie oraz pyszne napoje. Jeśli masz do przekazania swoim gościom wiedzę na temat Twojego biznesu z pewnością chcesz, by byli skupieni i pełni energii. Pomóc może tu tyko pyszna i energetyzująca kawa! Posiadanie eleganckiego ekspresu do kawy na evencie na pewno zostanie docenione i znacznie poprawi wrażenia Twoich gości.

Pobudka!

Trudno nam sobie wyobrazić wczesne wydarzenia, takie jak spotkania śniadaniowe, bez kawy. Najlepiej jest rano porozmawiać przy filiżance cappuccino i pysznym śniadaniu. Zagwarantuje to miłą i rodzinną atmosferę, co z pewnością docenią Twoi goście. Niemniej ważna jest kawa po południu. Po lunchu energetyzujące espresso postawi gości na nogi. Posiadanie kawy w tych godzinach pozwoli klientom zachować czujność i zagwarantuje lepsze skupienie podczas Twojej prezentacji.

Wyróżnij się!

Podczas targów czy konferencji uczestnicy przemierzają hale pełne stoisk wystawców. Posiadanie na swoim standzie mobilnej stacji z ekspresem do kawy, sprawi  że uczestnicy pozostaną trochę dłużej na Twoim stoisku. Podczas oczekiwania na kawę, masz czas na interakcję z nimi i przedstawienie swojej firmy. Idź o krok dalej, oferując wygodne miejsce, w którym mogą swobodnie usiąść, cieszyć się kawą i rozmową.

Bądź zapamiętany!

Jeśli już zdecydujesz się na ekspres do kawy, wybierz taki, który da Ci najwięcej możliwości. Idealnym rozwiązaniem są ekspresy marki HLF Italian Design. Wszystkie ekspresy HLF wyposażone są w duże tablety prezentujące gamę napojów, ale nie tylko. Oprócz wyboru napoju tablet umożliwia odtwarzanie filmów i prezentacji w trakcie przygotowania kawy lub w trybie stand-by. Pozwoli Ci to wzmocnić przekaz reklamowy i zostać na dłużej w świadomości klienta.

Jeśli nie wiesz jaki ekspres będzie najbardziej odpowiedni podczas Twojego eventu, skontaktuj się z nami, a chętnie Ci pomożemy.

https://wynajemekspresowdokawy.pl/kontakt/

 

Najlepsza kawa na Twoim evencie
Zadzwoń