Ekspres HLF 3700

Wydajny i profesjonalny ekspres do kawy jest niezbędnym wyposażeniem nowoczesnego hotelu, sali konferencyjnej czy stacji paliwowej. Wyposażony w Wi-Fi i Bluetooth model HLF 3700 jest idealny dla najbardziej wymagających klientów. Wydajność do 500 kaw dziennie sprawia, że maszyna jest bardzo wytrzymała i trwała, a modułowa konstrukcja ekspresu zapewni działanie maszyny bez żadnych przestojów.

Ekspres oferuje dwa pojemniki na kawę z możliwością oferowania 2 różnych ziaren.

Takie rozwiązanie pozwala na zróżnicowanie ziaren w poszczególnych napojach – np. 100% Arabica przy napojach bez mleka tj. espresso lub americano, oraz mieszanki Arabica z Robustą do napojów mlecznych. Ponadto dwie pompy pozwalające na oferowanie 2 rodzajów mleka. W dzisiejszych czasach oferowanie mleka bez laktozy lub odtłuszczonego stało się standardem. Dzięki możliwościom ekspresu HLF 3700 możesz dokonać wyboru konkretnego mleka z pozycji ekranu dotykowego, bez potrzeby podmieniania pojemników czy kartonów z mlekiem. Maszyna posiada również 2 pojemniki na czekoladę lub inne napoje z rozpuszczalnych proszków. Umożliwia to przygotowanie kaw czekoladowych lub waniliowych również z pozycji wyświetlacza.

Absolutnym hitem w ekspresie HLF 3700 jest system spieniania mleka na zimno. Możesz serwować latem swoim klientom zimne kawy z idealną pianką. Zintegrowany system czyszczący płucze rurki po każdym napoju mlecznym, co zapewnia zawsze najwyższą jakość pianki i maksymalną higienę.

 

 

 

Innowacyjny i superszybki serwis – podstawa Twojego biznesu. 

Zdecydowanym wyróżnikiem ekspresu do kawy HLF 3700 jest niesamowicie szybki i prosty serwis. Ekspres HLF 3700 składa się z łatwo wymienialnych modułów, dzięki którym usuwanie usterek jest szybkie i wygodne. Wymiana modułów sprawia, że ekspres nigdy nie musi być usuwany z miejsca pracy, a uszkodzony moduł jest natychmiast podmieniany na nowy. To idealne rozwiązanie dla klientów, dla których oferowana kawa jest istotną częścią biznesu.

Ekspres posiada autorskie oprogramowanie HLF Italian Design, umożliwiające automatyczne generowanie raportów odnośnie ilości wydawanych napojów, błędach maszyny oraz szczegółowych danych serwisowych wraz ze stanem czyszczenia urządzenia. Raporty są eksportowane do pliku i wysyłane mailem do administratora lub serwisanta. Ta opcja daje możliwość analizowania potrzeb i preferencji klientów, pokazuje o których godzinach klienci piją najwięcej kawy, a także jakie napoje najchętniej wybierają.

Co więcej, ekspres HLF 3700 może być sterowany smartfonem. Dzięki darmowej aplikacji myHLF każdy może zaprogramować swój ulubiony napój i uruchomić jego przygotowanie jednym dotknięciem palca na ekranie własnego telefonu.

Jeśli potrzebujesz superwydajnego i mocnego ekspresu do kawy, który ma być niezawodnym wsparciem Twojego biznesu, HLF 3700 to ekspres idealny.

Sprawdź naszą ofertę online lub zadaj nam pytanie na info@hlf.com.pl

 

 

 

HLF 3700: ogromna wydajność, wielka moc, innowacyjny serwis
Zadzwoń