Wiele badań wykazało, że miło spędzony czas w biurowej kuchni faktycznie poprawia wydajność – nawet o 15 procent!

Standardy nowoczesnego biura cały czas się zmieniają. Kawa dla smakoszy, szafki z przekąskami, psy w biurze i modne meble wypełniają nowo zaprojektowane otwarte przestrzenie. Duże okna rzucają naturalne światło na otwarte pokoje z rzędami biurek. Ogromne przestrzenie, otwarte koncepcje i miejsce na współpracę to cele nowoczesnego biura. Nowoczesne i odpowiedzialne firmy inwestują w przyjazną dla pracowników przestrzeń zarówno do pracy, jak i do relaksu.

 

W tak pięknie i nowocześnie zaprojektowane kuchnie zasługują na najwyższej jakości designerskie i eleganckie ekspresy do kawy.

Ekspres HLF 1700 to produkt idealny do nowoczesnego biura. Jego design zachwyca swoją prostotą i elegancją. Ekspres do kawy dostępny jest w 6 modnych kolorach. Najwyższej jakości wyraźny ekran dotykowy z systemem operacyjnym Android pozwala na wybór jednego z 10 napojów. Oprócz wyboru napoju tablet umożliwia odtwarzanie filmów i zdjęć w trakcie przygotowania kawy lub w trybie stand-by, dzięki czemu możemy wykorzystać ekspres jako nośnik komunikacji pomiędzy pracodawcą i pracownikami.

  

Wydajność ekspresu HLF 1700 to nawet 300 kaw dziennie. Ekspres przygotowuje pyszne napoje bazując na świeżym mleku, posiada również opcję serwowania napojów z czekoladą. Maszyna ma oczywiście zewnętrzne podłączenie do sieci hydraulicznej oraz zewnętrzną kanalizację, dzięki czemu żaden pracownik nie natknie się na komunikat “dolej wodę” lub “opróżnij tackę”. Nasza oferta zakłada również szufladę na odpady kawowe, co chroni pracowników przed znienawidzonym komunikatem “wyrzuć fusy”.

  

Ekspres do kawy HLF 1700 posiada również własne oprogramowanie umożliwiające automatyczne generowanie raportów odnośnie ilości wydawanych napojów, błędach maszyny oraz szczegółowych danych serwisowych wraz ze stanem czyszczenia urządzenia. Raporty są eksportowane do pliku i wysyłane mailem do administratora biura. Ta opcja daje pracodawcy możliwość analizowania potrzeb i preferencji pracowników, pokazuje o których godzinach pracownicy piją najwięcej kawy, a także jakie napoje najchętniej wybierają.

Wszystko brzmi bardzo zachęcająco, ale bez przetestowania maszyny trudno podjąć decyzję, prawda? To żaden problem.

Zamów bezpłatną prezentację eskpresu HLF 1700 wraz z degustacją naszej włoskiej kawy. Jeśli Twoje biuro znajduje się na terenie Warszawy, przyjedziemy do Ciebie. W innych przypadkach zapraszamy do naszego showroomu na Mokotowie.

Miej pewność, że wybór ekspresu HLF 1700, to najlepszy wybór!

 

 

 

 

 

 

 

Nowoczesny ekspres do nowoczesnego biura – poznaj ekspres HLF 1700 i jego główne zalety
Zadzwoń