Podjąłeś słuszną decyzję o zainstalowaniu automatu do kawy w swoim biurze.

Poznałeś już urządzenie, wiesz jak smakuje kawa, podziwiałeś też jak wspaniale ekspres spienia mleko. Kolejna ważna decyzja przed Tobą – wybór sposobu dostarczania wody do ekspresu. Szczerze mówiąc, jest to prawdopodobnie jeden z najważniejszych czynników, które należy wziąć pod uwagę przy wynajmowaniu lub dzierżawie ekspresu do kawy. Jeśli zamierzasz użyć zewnętrznego pojemnika na wodę, używaj butli o pojemności 20 litrów, otrzymasz około 120 napojów przed koniecznością wymiany butli na wodę.

Jakie są zalety używania butli z wodą?

ekspres do kawy

Po pierwsze, możesz dowolnie przesuwać maszynę w Twoim biurze. Ekspres do kawy może być raz w kuchni, a raz w sali konferencyjnej, to również idealne rozwiązanie na eventy. Po drugie możesz kupić oczyszczoną wodę, która wydłuży żywotność maszyny i poprawi smak Twojej kawy. Po trzecie nie będziesz musiał wprowadzać żadnych stałych zmian lub implementacji do istniejącej struktury wody.

Rozwiązanie takie stosowane jest w wielu biurach, salach konferencyjnych, w restauracjach czy hotelach. Możesz zamówić ekspres wraz z szafką na kółkach z wbudowaną lub wolnostojącą szufladą na fusy, jak również z miejscem na butle z wodą oraz na odpady.

Jeśli mobilność stacji kawowej nie jest dla Ciebie najważniejsza, najlepszym rozwiązaniem będzie podłączenie ekspresu do sieci wodno-kanalizacyjnej w kuchni biurowej.

Jakie są zalety podłączenia ekspresu do sieci wodnej?

Możesz otrzymać nieskończoną liczbę filiżanek z kawą i nie musisz martwić się o uzupełnianie butli z wodą. Przy tym rozwiązaniu bardzo ważne jest zastosowanie odpowiednich filtrów do wody, żeby kamień w niej zawarty nie uszkadzał maszyny  i nie wpływał negatywnie na jakość przygotowanych napojów. Zaleca się również wykonanie otworu w blacie, przez który prosto do kosza będą wpadać odpady kawowe. Jeśli nie chcesz uszkadzać mebli kuchennych idealnym rozwiązaniem będzie szuflada na fusy, na której ustawia się ekspres do kawy. To wygodne rozwiązanie sprawi, że Twoi pracownicy lub obsługa nie będzie musiała opróżniać wewnętrznego pojemnika na fusy co 15-20 napojów.

ekspres do biura

Upewnij się, że w przestrzeń na ekspres do kawy jest wystarczająco szeroka i głęboka, aby wygodnie ustawić w niej maszynę, nie narażając jej na szwank. Na koniec sprawdź czy obszar, na którym znajduje się urządzenie, jest dostępny dla każdego, kto zechce z niego skorzystać.

Jeśli potrzebujesz porady i chciałbyś poznać nasze dedykowane rozwiązania dla biur zapraszamy do kontaktu: https://wynajemekspresowdokawy.pl/kontakt/

Jak zamontować ekspres w biurze?
Zadzwoń