HLF Italian Design to wiodąca włoska firma zajmująca się rozwojem i produkcją ekspresów do kawy. Marka oferuje profesjonalną linię w pełni zautomatyzowanych ekspresów do kawy prezentujących zupełnie nowe podejście koncepcyjne, designerskie i funkcjonalne.

Wysokiej klasy sprzęt HLF Italian Design dedykowany jest dla hoteli, restauracji i cateringu, a także biur, sklepów, teatrów, centrów handlowych i stacji paliwowych. Dzięki współpracy z bezpłatną aplikacją my HLF można stworzyć napoje kawowe w pełni dostosowane do indywidualnych upodobań użytkowników, a następnie wysłać je ze smartfonu do ekspresu, aby uzyskać perfekcyjną kawę. Ekspresy HLF przygotują wyśmienite espresso, cappuccino, latte, caffe mocha, aromatyzowane latte, gorącą czekoladę, zwykłą kawę, chai latte i wiele innych.

Znakiem rozpoznawczym ekspresów HLF jest idealnie spienione mleko!

ekspres do biura

Dlatego właśnie nie przez przypadek na nasz ulubiony zestaw biurowy składa się wydajny ekspres HLF 1700 z elegancką lodówką na mleko oraz funkcjonalną szufladą na fusy. 

Jeśli zależy Ci na wydajnym automatycznym ekspresie do kawy, bezawarynjym użytkowaniu, szybkim i przyjaznym serwisie no i oczywiście na pysznej kawie z idealnie spienionym mlekiem, to nasze rozwiązanie jest idealne dla Twoich potrzeb.

HLF Italian Design model 1700 – idealny ekspres do biura?
Zadzwoń