Elastic Rent to efekt wielu lat naszych doświadczeń w sprzedaży i dzierżawie ekspresów do kawy, sprzedaży najlepszej włoskiej kawy w ziarnach, kapsułkach lub saszetkach, czy po prostu doświadczeń picia kawy w pracy.

Wiemy, jak ważna jest dobra kawa na początek każdego dnia w biurze. Jak często w Twojej firmie pracownicy skarżą się na niesmaczną kawę lub wiecznie zepsuty ekspres w biurowej kuchni? Znamy to z autopsji! Dlatego właśnie postanowiliśmy stworzyć najbardziej innowacyjną wypożyczalnię ekspresów do kawy na polskim rynku.

Nasza oferta to najwyższej jakości ekspresy marki HLF Italian Design z innowacyjnym i szybkim serwisem wzbogacona o najlepszą włoską kawę z palarni Ghigo w Piemoncie, którą nasi klienci uwielbiają!


Najwyższa jakość wykonania

Od zawsze dążyliśmy do tego, aby zagwarantować naszym klientom najwyższą jakość napojów oraz trwałość oferowanych przez nas produktów. Dlatego właśnie nasze profesjonalne ekspresy posiadają bardzo dobrą opinię wśród użytkowników na całym świecie.

Innowacja na rynku

Nieustannie szukamy innowacyjnych rozwiązań w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów. Przykładowo ekspres HLF 3700 składa się z łatwo wymienialnych modułów, dzięki którym możemy zminimalizować czas i koszt naprawy. Natomiast HLF 1700 daje możliwość sterowania ekspresem z pozycji smartfonu i można go zamówić w jednym z 6 modnych kolorów.

Pełna kontrola

Tablet z systemem Android wraz z preinstalowaną aplikacją, zbierającą dane o urządzeniu, pozwolą na zdalną kontrolę ilości wydanych napojów, wykonanych czyszczeń oraz wszelkich komunikatów wygenerowanych przez maszynę. Ekran dotykowy to również idealne miejsce na reklamę video, emitowaną podczas wydawania napoju.

Zadzwoń