Monse to efekt wielu lat naszych doświadczeń w wynajmie ekspresów do kawy, sprzedaży najlepszej włoskiej kawy w ziarnach, kapsułkach lub saszetkach, czy po prostu różnych doświadczeń picia kawy w pracy.

Wiemy, jak ważna jest dobra kawa na początek każdego dnia pracy. Jak często w Twojej firmie pracownicy skarżą się na niesmaczną kawę lub wiecznie zepsuty ekspres w biurowej kuchni? Znamy to z autopsji! Dlatego właśnie postanowiliśmy stworzyć najbardziej innowacyjną wypożyczalnię ekspresów do kawy na polskim rynku.

Nasza oferta to najwyższej jakości ekspresy marki HLF Italian Design z innowacyjnym i szybkim serwisem wzbogacona o najlepszą włoską kawę, którą nasi klienci uwielbiają!

Dlaczego warto z nami pracować? 


Ekspresy premium

Od zawsze dążyliśmy do tego, aby zagwarantować naszym klientom najwyższą jakość napojów oraz trwałość oferowanych przez nas produktów. Dlatego właśnie oferowane przez nas profesjonalne ekspresy włoskiej marki HLF Italian Design posiadają bardzo dobrą opinię wśród użytkowników na całym świecie.

Najwyższa jakość napojów

Opatentowany przez HLF system spieniania mleka, bazujący na pompach zasysających, gwarantuje idealną piankę w napojach mlecznych, zarówno gorących jak i zimnych. Ponadto, zintegrowany z nim system czyszczący przepłukuje rurki mleczne po każdym napoju, co zapewnia maksymalną higienę i najwyższą jakość pianki. Niekóre modele posiadają dwie pompy na mleko, co pozwala na serwowanie dwóch rodzajów mleka w ramach jednego menu.

Szeroka oferta produktów

Oferujemy linię w pełni zautomatyzowanych ekspresów oraz maszyn do zimnych napojów prezentujących zupełnie nowe podejście koncepcyjne, designerskie i funkcjonalne. Włoska tradycja i kultura picia kawy zostały przełożone na zautomatyzowane urządzenia HLF, które zapewniają najwyższą jakość napojów i są dostępne wszędzie tam, gdzie tempo życia wpływa na szybkość oferowania usług. Wysokiej klasy produkty HLF Italian Design dedykowane są dla hoteli, restauracji i cateringu, a także biur, sklepów, centrów konferencyjnych i stacji paliwowych

Innowacja na rynku

 

 

Nieustannie szukamy innowacyjnych rozwiązań w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów. Dlatego właśnie współpracujemy z prężnie działającym zespołem inżynierów HLF nad rozwiązaniami w zakresie zwiększania niezawodności produkowanych maszyn. Ich niekwestionowane sukcesy to między innymi pierwszy w pełni modułowy ekspres do kawy z najbardziej innowacyjnym serwisem na rynku, czy pierwsza na świecie samoczyszcząca się maszyna, nie wymagająca zaangażowania personelu.

 

Pełna kontrola

Ekrany w ekspresach HLF to zintegrowane z maszyną tablety, które oprócz wygodnej i niezawodnej obsługi mogą służyć jako ekrany do wyświetlania filmów czy zdjęć. Ponadto preinstalowana aplikacja daje możliwość zdalnego zarządzania maszyną. Oznacza to automatyczne generowanie raportów odnośnie ilości wydawanych napojów, błędów ekspresu, czy przesyłanie szczegółowych danych serwisowych wraz ze stanem czyszczenia urządzenia. Zarządzaj swoją flotą bez wychodzenia z domu, siedząc przed komputerem.

System płatności

 

 

Wszystkie modele ekspresów HLF mają możliwość dołączenia systemów płatności.  Rozwiązania HLF zapewniają opcję płacenia monetami oraz płatności kartą. To idealne rozwiązanie dla lokali z samoobsługą, takich jak stołówki, restauracje self-service, czy stacje paliwowe.

Zadzwoń